Apie mus

Stebuklai jau yra mumyse 

wonder sukurta tam, kad atrastume natūralų savo grožį bei jo išskirtinumą. Tam, kad pasitikėtume savimi. Tokiais, kokie esame. Padėk savo grožiui atsiskleisti. 

Susipažinkime

Pagrindiniai faktai

Mes laimingi, jei jūs laimingi. Teikiame individualias konsultacijas ir padedame atrasti būtent tau tinkančius produktus. 

Jei produktas wonder.lt – jis patikrintas, ištestuotas ir švarios sudėties. Tiek tau, tiek gamtai. 

Mes augame, bet vertybės išlieka nepakitusios. Tik geriausi produktai tam, kad atrastum stebuklą savyje. 

Istorija

Daugybė metų praleistų nekenčiant savo plaukų. Juos tiesinant ir žalojant. Kai manai, jog tavo plaukai tiesiog niekam tikę ir vienintelė išeitis – juos tiesinti. Iki kol atrandi produktus ir metodus, kurie padeda tau suprasti, kokį išskirtinumą iš tiesų turi. Tada nebėra kelio atgal – privalai tai padėti atrasti ir kitiems. Taip gimė wonder.lt. O tada sekė visa kita – švarios sudėties ir tikrai veikiančių produktų paieškos, skirtingos parduotuvės versijos ir pirmieji klientai. Iki to, kas esame dabar. 

Taip, visose šiose nuotraukose mano plaukai. Per vos kelis mėnesius, atradusi produktus ir būdus, kaip TEISINGAI prižiūrėti savo šiauštis ir pūstis linkusius plaukus sužinojau, kad turiu nuostabias garbanas. Nuo to laiko 2020 metų pabaigoje daugiau nei karto nenaudojau tiesintuvo. Nei paprastą dieną, nei per šventes, nes mano garbanos – pats geriausias aksesuaras. Džiaugiuosi turėdama galimybę tuom dalintis ir su jumis. Kad kuo daugiau mūsų atrastų stebuklus savyje. 

Kas mes

Labas nuo Redos ir Adomo

Nuo idėjos iki jos pirminio įgyvendinimo. Nuo siuntų pakavimo namuose iki sandėlio. Nuo bendravimo su jumis iki patarimų. Nuo patikrintų produktų iki naujų idėjų. Esame arti jūsų. 

SEK MŪSŲ NUOTYKIUS INSTAGRAM

 

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ

IR ATRASK SAVO NAUJUS MĖGSTAMIAUSIUS PRODUKTUS

 

apsilankyk